Denis Labryga starł się z Denisem Załęckim podczas programu live!

Do groźnej sytuacji doszło podczas wczorajszego programu „Roast”, który był prowadzony na żywo. W programie wzięli udział Albert Sosnowski, Denis Labryga i Denis Załęcki. Z kolei prowadzącym program, był Mateusz Kaniowski. Program, który przez blisko półtorej godziny prowadzony był w dość spokojnej i śmiesznej konwencji, nagle wydarł się z pod kontroli.

O co poszło? Mianowicie, Denis Labryga w ostatniej części programu zarzucił Denisowi Załęckiemu, że ten trenował na jednej sali z Kamilem Mindą, który miał powiązania ze służbami mundurowymi. Oprócz tego, Denis Labryga wypomniał Załęckiemu, że ten nawet teraz podaje rękę Mindzie, na spotkaniach za kulisami. Przypomnieć trzeba, że Denis Załęcki jest bardzo mocno przeciwny policjantom i podobnym służbom mundurowym.

Denis Załęcki na programie „Roast” zapierał się, że nie znał żadnych powiązań Kamila Mindy, ze służbami mundurowymi. Dodał także, że od teraz nie zamierza podawać ręki człowiekowi, z którym w jego opinii, tylko dwa razy widział się na macie, podczas współpracy z Mirosławem Oknińskim.

Tłumaczenia Załęckiego jednak nie przekonały Denisa Labrygę, który podczas programu nie dawał wiary swojemu przyszłemu, potencjalnemu oponentowi. Skutkiem tego, doszło do przepychanki słownej, która następnie przerodziła się w prawdziwą konfrontację fizyczną. Jednak jak pokazuje filmik dostępny poniżej, finalnie nie doszło do żadnych uszkodzeń ciała, po żadnej ze stron:

Film z całego zajścia macie poniżej:

Czytaj również:  Piotr Piechowiak chce wrócić do freak fightów!