Piotr Piechowiak chce wrócić do freak fightów!

Piotr Piechowiak jest znany w świecie freak fightów jako „Bestia”, który wdarł się do klatki MMA, poprzez swój skandaliczny występ, tuż po wygranej Marcina Najmana nad Bonusem BGC. Od tego czasu, zawodnik stoczył trzy walki, które wygrał. Ostatnia jego walka miała miejsce w 2021 i Piotr Piechowiak, po dwóch latach chce znów powrócić do klatki MMA!

„Bestia” ma bardzo ciekawe CV, jeśli chodzi o swoich byłych przeciwników. Pokonał on chociażby Krzysztofa Radzikowskiego i Piotra Szeligę. Biorąc pod uwagę to, że „Bestia” dwa lata nie był w oktagonie, a Piotr Szeliga znacznie rozwinął swoje umiejętności, byłby świetnym rywalem do rewanżu.

Dlaczego Piotr Piechowiak znów zainteresował się freak fightami? Powód okazuje się bardzo prosty. Zawodnik kulturystyki, postanowił na stałe dać sobie spokój właśnie z tą dyscypliną. Odpuszcza on już zawody, dlatego może przygotowywać się tym samym pod kolejne, potencjalne walki.

Piotr Szeliga informuje, że rozmawia z różnymi federacjami i wiele zależy od tego, jakiego przeciwnika dostanie. Jak twierdzi sam zainteresowany, chce walczyć z najlepszymi i osobami, z którymi te walki będą emocjonujące i będą się sprzedawały. Na samym początku „Bestia” mógłby rozprawić się z Popkiem lub Bombardierem, jednak ten pierwszy, ma zakaz występu w FAME i High League.

Fanom pozostaje więc czekać na ogłoszenie pierwszego rywala Bestii!

Czytaj również:  Khabib nie ma wątpliwości co do Gamrota!