Denis Labryga odpowiada Oknińskiemu i Pasternakowi!

Denis Labryga bardzo szybko i łatwo wszedł do świata freaków i MMA. Skutkiem tego, jego osoba szybko pojawiła się na ustach zawodników i trenerów. Wśród nich był obóz Mirosława Oknińskiego, który postanowił skomentować aktualne podejście zawodnika, do świata zewnętrznego. W opinii szczególnie trenera Mirosława Oknińskiego, Denis Labryga stał się gwiazdą, której woda sodowa uderzyła do głowy. Na te słowa postanowił odpowiedzieć sam Denis Labryga!

Zawodnik MMA na samym początku przyznał, że jest mu wmawiana choroba, z którą nie ma nic wspólnego. W jego opinii, woda sodowa nie uderzyła mu do głowy, ponieważ doskonale rozumie realia świata MMA i zawodników z nim związanych. Według Denisa Labrygi, Mirosław Okniński myli „kozaczenie” ze sportową ambicją, która jest w tym świecie wprost wymagana, aby osiągać dalsze sukcesy.

Denis Labryga odniósł się także do Michała Pasternaka, z którym Denis Labryga chce zawalczyć w niedługim czasie i dać mocną walkę, która będzie przez niego wygrana. Denis Labryga dodał także, że nie ma zamiaru głaskać się z Michałem Pasternakiem i chce z nim zrobić „porządek”, w oktagonie. Można więc zauważać, że między zawodnikami rośnie duże napięcie, które prawdopodobnie zamieni się w realny konflikt, którego zwieńczenie zobaczymy w przyszłych miesiącach, w oktagonie.

Warto dodać, że Mirosław Okniński już odpowiedział na te słowa, stwierdzając że Denis Labryga szuka mniejszych od siebie, aby łatwo z nimi wygrywać. Trener Mirosław Okniński zaproponował walkę z Kamilem Mindą, który jest zdecydowanie bliżej wagowo i parametrami do Denisa Labrygi, niż wcześniej wspomniany Michał Pasternak.

Czytaj również:  Pudzianowski vs Khalidov. Ile zarobią zawodnicy na swojej walce wieczoru?