Daniel Omielańczuk chce ostrej bitki z Denisem Załęckim!

Denis Załęcki w ostatnim czasie nie ma dobrej passy. Freak Fighter został bardzo źle oceniony zarówno przez widzów, jak i innych zawodników. Oberwało mu się nie tylko za swoje zachowanie, lecz także za wygląd, który jest daleki od jego optymalnej formy. W ostatnim wywiadzie, również Daniel Omielańczuk, czyli jego najbliższy rywal, wypowiedział się na temat ich walki. Sprawdźcie, co ma do powiedzenia uznany zawodnik MMA!

Daniel Omielańczuk nie zmienia zdania o Denisie Załęckim. Według niego, Denis Załęcki zachowuje się karygodnie, skutkiem czego zawodnik MMA chce mu wymierzyć największą z możliwych kar, w oktagonie. Co ciekawe, Denis Załęcki nie chce szybkiego nokautu na freak fighterze.

Oczywiście, były zawodnik UFC i KSW nie lekceważy swojego przeciwnika, jak każdego innego. Jednakże jak sam twierdzi Daniel Omielańczuk, chce dać mocną lekcję pokory Denisowi, w klatce oktagonu. Co więcej, Daniel Omielańczuk nie cierpi tego typu zawodników, jak Denis Załęcki. Niechęć jest na tyle można, że Daniel Omielańczuk ma ochotę zrobić swojemu przeciwnikowi, prawdziwą krzywdę w klatce.

Co więcej, Daniel Omielańczuk stwierdził, że po wygranej walce z Denisem Załęckim, nie zamierza podawać mu ręki.

Poniżej macie wgląd w wywiad z Danielem Omielańczukiem:

Czytaj również:  Daniel Omielańczuk - żywa legenda KSW!