Dana White oficjalnie zapowiada galę Power Slap!

Dana White ogłosił start nowej federacji, jaką jest Power Slap. Przypomnijmy, że pomimo wielkich trudności, które związane były z incydentem włodarza UFC, gala wystartuje w drugim terminie roboczym. Oznacza to, że „Power Slap” będzie mieć swoją premierę już 18-go stycznia. Czekacie na start nowej federacji?

Nowy produkt, który sygnuje Dana White w pewnym momencie wymknął się z pod kontroli. Wszystko ze względu na skandaliczne zachowanie szefa UFC, który w noc sylwestrową uderzył swoją małżonkę w miejscu publicznym. Zdjęcia i film z tego haniebnego wydarzenia bardzo szybko obiegły Internet, skutkiem czego wydawca Power Slap zastanawiał się nawet nad anulowaniem całego projektu telewizyjnego.

Po niedługim czasie Dana White poinformował jednak, że nowa gala pojawi się, lecz z małym opóźnieniem. Drugim terminem był 18 stycznia 2023 roku i jak dziś już wiemy oficjalnie, termin zostanie spełniony. Jak widać, osoby związane z tym sportem bardzo czekają na start nowej federacji, dzięki czemu zarówno stacja jak i wydawca, postanowili dotrzymać terminu, nawet pomimo trudności związanych z medialnym incydentem włodarza UFC.

Poniżej jego oficjalna zapowiedź:

Czytaj również:  Usyk rzuca wyzwanie Wilderowi!