Czy Mateusz Gamrot ponownie zawalczy w KSW? Martin Lewandowski odniósł się do tego pytania!

Do mediów trafiła wiadomość o organizacji gali KSW: Epic, na której ma dojść do starcia legend w świecie sportów walki, a więc Tomasza Adamka i Mameda Khalidova. Szef Konfrontacji Sztuk Walki podpowiedział także na pytanie o to, czy formuła gali KSW: Epic pozwoli na ponowną walkę Mateusza Gamrota dla polskiego giganta.

Gala KSW: Epic została zaplanowana na 24 lutego 2024 roku w Arenie Gliwice. Starcie Tomasza Adamka i Mameda Khalidova będzie main eventem tego całego wydarzenia. Pojedynek zakontraktowano na formułę bokserską w dużych rękawicach na przestrzeni sześciu trzyminutowych rund.

Teraz w sprawie specjalnie przygotowanej gali wypowiedział się jeden ze współzałożycieli Konfrontacji Sztuk Walki – Martin Lewandowski. W rozmowie z Mariuszem Olkiewiczem zapowiedział, że ta gala będzie inna niż wszystkie, ponieważ kibice będą mogli zobaczyć starcia w różnych formułach. To otwiera też furtkę dla zawodników walczących dla Ultimate Fighting Championship. Nie wyklucza to zatem walki w formule  grapplingowej znanego i cenionego zawodnika Mateusza Gamrota.

Mateusz Gamrot to jeden z czołowych zawodników największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie. Dąży do tego, by wywalczyć pas Ultimate Fighting Championship, więc walka dla Konfrontacji Sztuk Walki, gdzie był podwójnym mistrzem, nie jest w tym czasie jego priorytetem. Mimo wszystko może są szansę na pokazową walkę grapplingową? Jak myślicie, skusi się na to? Chcielibyście zobaczyć Gamrota w klatce KSW?

Czytaj również:  McGregor udostępnił pierwsze migawki z treningów!