McGregor udostępnił pierwsze migawki z treningów!

Conor McGregor to aktualnie najbardziej gorące nazwisko, w kontekście UFC. Dlatego też, fani czekają na coś więcej niż zapowiedzi jego powrotu do UFC, które stają się coraz mniej przekonywujące. Tym bardziej, gdy zawodnik nie dostarczył jeszcze swoich próbek do USADA, która musi dopuścić go do możliwości występowania dla UFC. Dziś jednak otrzymujemy migawkę z jego treningu, która powinna nieco pobudzić wyobraźnię kibiców, na temat aktualnej formy Irlandczyka!

Oczywiście swoje migawki z treningu umieścił sam McGregor, co tylko oznacza, że wszystko było nagrywane w kontrolowanych warunkach i w taki sposób, aby przedstawić go, z jak najlepszej strony. Jak zobaczycie na poniższym filmie, sparing jest bardzo luźny i nie ma on na celu poważnej walki, która ma zrobić drugiemu człowiekowi krzywdę.

Co ciekawe, Conor McGregor w pewnym momencie przechwytuje kopnięcie i próbuje uderzać własną nogą, która wcześniej była złamana. Na migawce z treningu widać wiele klasycznych uderzeń dla McGregora, dlatego można spodziewać się, że zawodnik chciał udowodnić wszystkim fanom, że jest on już w odpowiednio dobrym stanie, który pozwala mu na walkę. Dodatkowo, przyjmuje on ciosy, które nie są mocne, ale które pomimo tego, trafiają bez problemu, na jego ciało.

Sam McGregor podpisał swój film zdaniem, że kocha on walczyć.

Film znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Łukasz Brzeski w marcu zawalczy dla UFC!