Czy Khalidov zmierzy się z Adamkiem w 2024 roku na gali KSW?

O tym, że Mamed Khalidov chce spróbować swoich sił w boksie, mówiło się już od pewnego czasu. Jednak teraz wszystko potwierdził sam zawodnik, publikując wpis w mediach społecznościowych. Zaskakujące jest to, z kim dokładnie miałaby walczyć legenda Konfrontacji Sztuk Walki, bo chodzi o Tomasza Adamka. Czy faktycznie dojdzie do ich starcia?

Podopieczny Pawła Derlacza i Szymona Bońkowskiego w rozmowie z dziennikarzem wyjawił, że otrzymał propozycję walki z freakowej organizacji. Jednak nie chodziło o starcie z Tomaszem Adamkiem, który zdecydował się walczyć w freak-fightach. Toczyły się też rozmowy z Konfrontacją Sztuk Walki, ale Mamed Khalidov nie chciał za bardzo wchodzić w szczegóły. Zdradził jednak, że Martin spełnił wszystkie warunki, by do tego starcia doszło. Legenda Konfrontacji Sztuk Walki zdradziła, że nadal zostaje w tej federacji i to w niej chciałby stoczyć tę walkę.

Dziennikarz Artur Gac nieoficjalnie donosi, że walka Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem jest jak najbardziej aktualna. Wskazał również potencjalną datę tego starcia i z jego słów wynika, że możemy ją zobaczyć szybciej, niż nam się wydaje.  Możliwe, że Mameda Khalidova z Tomaszem Adamkiem zmierzy się 24 lutego na gali KSW w Gliwicach. Pojedynek byłby w formule bokserskiej w dużych rękawicach na dystansie sześciu rund.

Z pewnością byłoby to ciekawe starcie. Nasz reprezentant to doświadczony pięściarz, który w swojej karierze wywalczył pasy takich organizacji jak WBC, IBO,czy IBF. Do 2014 roku jego kariera była nieskazitelna. Czterdzieści cztery walki zwyciężył. Dopiero starcia z Chadem Dawsonem oraz Witalijem Kliczką przyniosły mu porażkę. Myślicie, że w starciu z Mamedem Khalidovem Adamem ma jakieś szanse? W końcu lata świetności już dawno ma za sobą…

Czytaj również:  1 Konferencja gali High League 6 już dzisiaj!