1 Konferencja gali High League 6 już dzisiaj!

Jeśli nie macie planów na dzisiejszy wieczór, już o godzinie 20:00, możecie zajrzeć na kanał Youtube gali High League, na której będziecie mogli zobaczyć 1 konferencję, do najbliższej gali High League 6. Dzisiejsza konferencja wydaje się być jedną z ciekawszych, ponieważ poznamy na niej pozostałe pojedynki, które odbędą się na najbliższym wydarzeniu HL.

Oczywiście jedną z największych niewiadomych jest to, kto będzie przeciwnikiem Marcina Najmana, na najbliższej gali High League. Czy będzie to Daro Lew? A może Hardkorowy Koksu? Jedno jest pewne. High League ma duże pole do popisu i może sprawić, że to zestawienie będzie mocno elektryzującym. Wszystko za sprawą samego Marcina Najmana, który nie gryzie się w język i przed każdą walką odgraża się mocno, swoim przeciwnikom.

Oprócz nich, na konferencji przed galą High League będziemy mieli okazję oglądać pierwszy pojedynek słowny między Marcinem Dubielem i Pashąbicepsem, czy tez między Denisem Załęckim a Pawłem Tyburskim. O ile w wypadku pierwszej pary powinniśmy spodziewać się merytorycznej dyskusji, o tyle w wypadku Denisa Załęckiego i Pawła Tyburskiego możemy spodziewać się dość mocnej wymiany słów.

1 konferencja gali High League 6 odbędzie się dziś, o godzinie 20:00 i będzie dostępna za darmo, na platformie YouTube.

Poniżej macie bezpośredni link do konferencji:

Czytaj również:  Labryga kontra Karwat na gali High League 6!