Conor McGregor zostanie przetestowany przez USADA!

Stało się! Conor McGregor po wielu miesiącach oczekiwania, wreszcie został zawodnikiem, który podda się testom antydopingowym, przez organizację USADA. Zawodnik UFC już został zgłoszony do puli zawodników, którzy przejdą testy. Oznacza to, że Conor McGregor ma zapewne czysty i przygotowany organizm, który pozwoli mu pomyślnie przejść testy antydopingowe. To z kolei sprawia, że Conora McGregora zobaczymy w ciągu najbliższych miesięcy, znowu w klatce!

Powrót Conora McGregora jest zapowiadany właściwie od końca 2022 roku, w którym to mówiło się o tym, że Irlandczyk już na początku roku 2023 roku, powróci do klatki UFC. Niestety, wraz z kolejnymi miesiącami, cała sprawa przedłużała się i nie miała swojego końca. Co więcej, nie padały konkretne daty, w których Irlandczyk mógłby powrócić do oktagonu. Dziś jest to już jednak przeszłością, ponieważ Conor McGregor został dopisany do listy zawodników, którzy poddadzą się testom USADA!

Co więcej, sam Conor McGregor za pośrednictwem swoich social mediów podał do opinii publicznej, jakoby przekazał wszystkie niezbędne dokumenty Jeffowi Novitzky’emu, który zajmie się ich dalszym procedowaniem.

Sam Conor McGregor skomentował ten fakt, że celuje i trafia mocno. Jak widać na poniższych zdjęciach, Conor McGregor bierze już udział w sparingach, tak więc jak on sam stwierdził, piłka jest w grze i już niedługo, zobaczymy go w ringu!

Poniżej oficjalne potwierdzenie z social mediów Irlandczyka:

Czytaj również:  Arbi Shamaev mocno na temat Artura Szpilki!