Arbi Shamaev mocno na temat Artura Szpilki!

Arbi Shamaev udzielił wywiadu dla InTheCage, w którym postanowił opowiedzieć o aktualnej sytuacji Artura Szpilki. Trener Mariusza Pudzianowskiego doskonale zna Artura, ponieważ ten przez długi czas uczestniczył we wspólnych zajęciach w WCA. Dlatego też, Arbi Shamaev pozwolił sobie wypowiedzieć się na temat przyszłości Artura Szpilki w MMA. Sprawdźcie sami!

Arbi Shamaev uważa, że sytuacja Artura Szpilki na ten moment stała się skomplikowana w KSW. Wszystko przez to, że Artur Szpilka pokonując Mariusza Pudzianowskiego, pokonał typowego zawodnika MMA. Oznacza to więc, że w najbliższych walkach, Artur Szpilka będzie musiał mierzyć się ze zdecydowanie trudniejszymi nazwiskami ze świata MMA. Dokładając do tego fakt, iż ten nie operuje dobrze zapasami, może mieć bardzo duże problemy ze wszystkimi nazwiskami, które staną na jego drodze.

Trener Mariusza Pudzianowskiego zauważył, że bez względu na to, czy przeciwnikiem Artura Szpilki będzie Samociuk czy Gawryjołek, Artur Szpilka nie ma żadnych szans z takimi zawodnikami. Dlatego też, Arbi Shamaev zauważa, że wybór Mariusza Pudzianowskiego był nieprzemyślany ze strony Artura Szpilki, który bardzo skomplikował sobie sytuację z kolejnymi pojedynkami.

Poniżej wywiad z trenerem Mariusza Pudzianowskiego:

Czytaj również:  Artur Szpilka wspomina treningi z Mariuszem Pudzianowskim!