Conor McGregor zawalczy z Chandlerem? Dana White wyjaśnia!

Wypowiedzi Conora McGregora niejednokrotnie sprawiały, że Dana White był zmuszony do ich publicznego prostowania, czy też wyjaśniania. Tak było i wczoraj, kiedy podczas jednego z wywiadów, Dana White został zapytany o słowa Irlandczyka, który od kilku tygodni ciągle nawiązuje do zmiany rywala. Dana White nie pozostawił wątpliwości co do tego, że to właśnie z Chandlerem, przyjdzie zawalczyć Conorowi. Sprawdźcie sami!

Conor McGregor przyzwyczaja nas do długiego i bardzo ciętego języka od lat. Fani MMA i UFC postanowili jednak uważniej przyjrzeć się ostatnim wypowiedziom Irlandczyka, które sugerowały iż ten, nie ma ochoty na walkę z Chandlerem, przez co zaczął podszczypywać medialnie innych, potencjalnych przeciwników. Warto jednak zwrócić uwagę, że walka z Chandlerem ma być zwieńczeniem dużego projektu UFC, tak więc jest to walka, która powinna się po prostu odbyć, ponieważ jest już zapewne dawno temu dogadana, pod względem wszystkich warunków.

Skutkiem tego, Dana White musiał wczoraj znów tłumaczyć się ze słów Conora McGregora. Jak stwierdził włodarz UFC, Conor McGregor zawalczy z Chandlerem. Co więcej, sam Dana White zauważył, że Conor McGregor ma mocno dyskusyjny styl wypowiedzi i lubi zaczepiać potencjalnych oponentów.

Na samym końcu Dana White dodał, że rozmawiał niedawno z Conorem McGregorem i do takiej walki dojdzie, jeśli tylko Conor McGregor będzie w odpowiedniej dyspozycji.

Czytaj również:  Dana White o swoim błędzie, wobec UFC!