Conor McGregor negatywnie na temat USADA

Conor McGregor i agencja antydopingowa USADA przez lata mijały się w korytarzach UFC. Skutkiem tego, zawodnik nigdy nie wypowiadał się publicznie, na temat tej organizacji antydopingowej. Teraz jednak wszyscy czekają na to, jak USADA skontroluje zawodnika UFC. Skutkiem tego, Conor McGregor co jakiś czas uszczypliwie wypowiada się, na temat tej organizacji antydopingowej. W ostatnim z wywiadów nie było inaczej. Conor McGregor wypowiedział się źle, na temat tej agencji. Sprawdźcie, co miał do powiedzenia na jej temat, Conor McGregor!

Conor McGregor w jednej z ostatniej wypowiedzi odniósł się do gali UFC 296, która odbędzie się już 16 grudnia, 2023 roku. Jak przyznaje Conor McGregor, chciał walczyć w grudniu, jednak według jego opinii, USADA nie pozwoli mu na to.

Co ciekawe, pierwsze przecieki odnośnie tego, kiedy Conor McGregor wystąpi w klatce UFC, sięgają nawet początku 2023 roku. Dziś jednak dowiadujemy się, że prawdopodobnie nie zobaczymy Irlandczyka nawet do końca tego roku. Jest to z pewnością duże rozczarowanie nie tylko dla fanów, lecz także dla samej organizacji UFC, która liczyła, że zawodnik będzie „czysty”.

Na dzień dzisiejszy wychodzi na to, że Conor McGregor jest świadom posiadania w swoim organizmie niedozwolonych środków, dlatego nie zamierza się poddać kontroli USADA, która ukarałaby samego zawodnika, wykluczając go na długo, ze startów w UFC.

Czytaj również:  Conor McGregor nie odpowie na słowa Joe Rogana!