Brian Hooi przed walką z Andrzejem Grzebykiem!

Brian Hooi już w ten weekend, powraca do klatki KSW. Holenderski chuligan będzie mierzyć się już 4 raz w największej federacji Europejskiej. Warto przypomnieć, że Brian Hooi wygrał 2 walki w KSW i jedną przegrał. Ostatnia wygrana była z zawodnikiem Jivko Stoimenov, natomiast tym razem, jego przeciwnikiem będzie Andrzej Grzebyk!

Zestawienie zapowiada się bardzo ciekawie, ponieważ Brian Hooi bardzo dobrze pokazał się w federacji KSW. Nie licząc oczywiście jednego pojedynku, w którym Artur Szczepaniak mocno zaskoczył Holendra, detronizując go już w pierwszej rundzie pojedynku.

Jeśli chodzi o aktualne zestawienie, Brian Hooi trafi na zawodnika ze zdecydowanie wyższej półki, ponieważ Andrzej Grzebyk aspiruje bardzo wysoko, w federacji KSW.

Jak jednak informuej Holender, również i tym razem będzie dążył do tego, aby urwać głowę swojemu rywalowi. Jak zauważył Brian Hooi, zawsze walczy do końca, więc jeśli przeciwnik nie będzie w stanie go wyłączyć do końca, ten będzie powracał raz po razie.

Brian Hooi stwierdził także, że ma w sobie wiele energii, którą chce pokazać w klatce federacji KSW. Dodatkowo, chce on pokonywać kolejne nazwiska w federacji KSW, zmieniając pokolenie na zdecydowanie młodsze, w sportach walk.

Czytaj również:  Marcin Najman ogłoszony podczas HIGH League Grand Prix!