Boxdel przed FAME 19 o rekordowym roku FAME!

Nie ma wątpliwości co do tego, że FAME jest aktualnie największą freak fightową federacją w naszym kraju. Jak jednak wyglądają prawdziwe liczby FAME? Rąbka tajemnicy postanowił uchylić Boxdel, który jak wiadomo, jest najbliżej publiczności FAME. W ostatnim wywiadzie stwierdził on, że FAME aktualnie przechodzi przez rekordowy rok. Sprawdźcie sami!

W wywiadzie udzielonym dla portalu internetowego sport.pl Boxdel stwierdził, że freak fighty mają się bardzo dobrze i wbrew opinii wielu osób, przeżywają aktualnie drugą młodość.

Idealnym tego przykładem jest właśnie federacja FAME, która według Boxdela, zalicza aktualnie rekordowy rok, jeśli chodzi o wszystkie kwestie związane z popularnością marki i jej gal. Boxdel dodaje, że również 2023 rok, jest bardzo udanym rokiem, dla całej federacji.

Boxdel odniósł się także do kwestii PPV, które są dla federacji jednym z kluczowych wyników, na podstawie których federacja wie, czy dana gala udała się, pod względem sprzedażowym. Boxdel przyznał, że FAME aktualnie sprzedaje około 500 tysięcy PPV na każdej gali.

Według włodarza FAME, federacja może liczyć nawet na kilkumilionową widownię, która jest zżyta z federacją i która chce oglądać jej gale. Co więcej, jak dodaje Boxdel, większość fanów federacji FAME to osoby dorosłe. Wynika to ze statystyk zakupu PPV.

Czytaj również:  Alan Kwieciński pochwalił się fotką z Mamedem Khalidovem!