Alan Kwieciński pochwalił się fotką z Mamedem Khalidovem!

Treningi i przygotowania Alana Kwiecińskiego, do kolejnego pojedynku w klatce trwają w najlepsze. Skutkiem tego, Alan Kwieciński postanowił zaprezentować z kim ma okazję dzielić treningi. Skutkiem tego, na jego profil Instagramowy wleciała fotka z samym Mamedem Khalidovem, który stoi u boku zawodnika FAME.

Alan Kwieciński zawalczy już 20 maja, podczas gali FAME 18, która będzie dawała mu możliwość kolejnego wyzwania sportowego. Jego przeciwnikiem jest Tomasz Gromadzki, czyli słynny „Zadyma”, z federacji GROMDA. Wyzwanie przed Alanem Kwiecińskim jest więc dość spore i nie będzie mu łatwo. Jak jednak widać, zawodnik FAME bierze sobie przygotowania mocno do serca i sumiennie trenuje w WCA.

Oprócz wspólnego zdjęcia, Alan Kwieciński postanowił krótko skomentować zdjęcie. Napisał on, że miał okazję dzielić sparingi z mocnym składem. Zawodnik FAME wydaje się być także pewnym siebie, przed swoim kolejnym występie. Warto przypomnieć bowiem, że Alan Kwieciński dopiero co, przełamał passę przegranych, ostatnio wygrywając bardzo spektakularnie z Wiewiórem, w walce w K1.

Czytaj również:  Mateusz Gamrot zgłasza dyspozycję do walki w UFC!