Boxdel odpowiada Martinowi Lewandowskiemu!

Po ostatnim, bardzo udanym wydarzeniu jakim była gala KSW Colosseum 2, Martin Lewandowski nie powstydził się mocnych komentarzy odnośnie swojej gali i całej federacji. Jeden z włodarzy KSW stwierdził bowiem, że słowo FAME nabrało wreszcie prawdziwego znaczenia, kiedy KSW pokazało swoją edycję „Hall Of Fame”, które jako pierwsze uhonorowało Łukasza Jurkowskiego. Po pewnym czasie, Boxdel postanowił powrócić do tego tematu.

Martin Lewandowski w ostatnim czasie wysyła bardzo mocne pstryczki, w stronę swoich konkurentów na rynku. W ostatnim czasie oberwało się nie tylko FAME, lecz także i FEN, który był jeszcze wczoraj broniony przez włodarza, Pawła Jóźwiaka. Dziś do tematu Martina Lewandowskiego i jego wypowiedzi odniósł się Boxdel, który nie krył swojego rozczarowania postawą właściciela KSW.

Boxdel przyznał, że gala KSW Colosseum 2 była bardzo dobrą galą, pod względem realizatorskim i sportowym. Włodarz FAME zaznaczył także, że zawodnicy jego federacji nie mają umiejętności sportowych, na poziomie KSW. Stwierdził on jednak słusznie, że FAME w bardzo mocny sposób przyczyniło się do tego, aby spopularyzować formułę MMA wśród najmłodszych, w naszym kraju. Jest to prawdą, ponieważ od samego początku organizacji FAME sami instruktorzy walk zauważyli napływ bardzo młodych roczników, do swoich formacji.

Poniżej cały film, który dzisiaj włodarz FAME wrzucił na swój kanał:

Czytaj również:  Don Kasjo wypowiedział się na temat walki Boxdel - Prezes FEN!