Don Kasjo wypowiedział się na temat walki Boxdel – Prezes FEN!

Pierwsze „stracie włodarzy” gal FAME i FEN odbędzie się już w ten piątek. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób odnosi się właśnie do tego pojedynku. Tym razem na temat walki zabrał głos Don Kasjo, który współpracuje z prezesem FEN.

Według wypowiedzi udzielonej dla kanału PapiTV, Don Kasjo uważa, że Boxdel dokonał bardzo złego wyboru, biorąc walkę w rzymskiej klatce. Skutkiem tego, ocenia on, że bliżej wygrania tej walki będzie Paweł Jóźwiak, który w ocenie Dona Kasjo, prowadzi sparingi z lepszymi zawodnikami od Boxdela. Skutkiem tego, jego nastawienie na walkę ma być zdecydowanie lepsze, co przełoży się także na wynik w samej klatce rzymskiej.

Don Kasjo przypomina także, że Paweł Jóźwiak miał okazję sparować z nim, w Zakopanem. Były zawodnik FAME ocenia umiejętności Pawła Jóźwiaka na wystarczające do takiego pojedynku. Jak ocenił Don Kasjo, bardzo ciężko wyjść z pozycji leżącej, kiedy Paweł Jóźwiak dominuje. Ocenia więc on zapasy prezesa FEN na wystarczającym poziomie, jak na freak fight przystało. W ocenie Dona Kasjo wygrany w tym pojedynku będzie więc Paweł Jóźwiak.

Całą rozmowę znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Phil De Fries zabrał głos na temat swojego przeciwnika!