Bonus BGC bez środków do życia?

Słynny od wielu lat, „Łazarski Gladiator” od dłuższego czasu nie pokazywał się w sieci. Natomiast niedawny wpis na jego mediach społecznościowych wywołał u jego fanów duże zaniepokojenie. Bonus BGC od dawna jest bezrobotny na arenie freak fightów. Co więcej, przyjmuje on spore leki farmakologiczne, związane ze swoim aktualnym stanem fizycznym. Nagła zmiana stylu życia sprawiła, że Bonus BGC musi szukać kompletnie nowych rozwiązań na swoją karierę…

Bonus BGC tuż po swojej ostatniej walce informował o tym, iż zmaga się z problemami natury psychicznej. Choroba dała o sobie znać w lipcu tego roku, kiedy to Bonus BGC zaczął umieszczać niepokojące wpisy na swoich mediach społecznościowych. Do akcji wkroczyła jego kobieta, która szybko poinformowała opinię publiczną, iż Piotrek zmaga się z nasileniem chorób o podłożu psychicznym.

We wrześniu tego roku do opinii publicznej trafiła informacja, że Bonus BGC poszukuje nowej kobiety. Jak szybko okazało się, Piotrek rozstał się ze swoją partnerką i jednocześnie matką swojego dziecka.

Jak wygląda aktualnie stan zdrowia i życie słynnego Bonusa BGC?

Wychodzi na to, że to nie koniec kłopotów Piotrka. Poinformował on bowiem dzisiaj na łamach swoich mediów społecznościowych, iż musi szukać pieniędzy poprzez internetowe wyprzedaże, oraz szuka normalnego zajęcia na co dzień.

Bonus BGC cały czas próbuje wskrzesić swoją karierę, poprzez otwarte inicjatywy, na zapraszanie go odpłatnie na różnego rodzaju eventy. Wydaje się jednak, że dziś wygasła „gwiazda” Internetu nie jest w obszarze zainteresowań jakiegokolwiek inwestora, czy też organizatora eventów.

Skutkiem tego, Bonus BGC wystawił swój puchar za przegraną walkę na FAME 2. Cena wywoławcza to zaledwie 200zł.

Czytaj również:  Wszystkie informacje na temat gali Fame MMA 14