Artur Szpilka ma pomysł na następną walkę Materli

Artur Szpilka podzielił się swoim pomysłem na kolejną walkę Michała Materli. Popularny pięściarz zapewnia, że zaprezentował dobre zestawienie, na które były mistrz Konfrontacji Sztuk Walki zasługuje!

Podczas sobotniej gali XTB KSW 89 w Gliwicach Michał Materla stanął przed szansą odzyskania tytułu mistrzowskiego w wadze średniej. Jego przeciwnikiem był Paweł Pawlak. Reprezentant Octopus Łódź kontrolował całą walkę w stójce. Paweł Pawlak był ciągle ruchliwy, nie brakowało też kopnięć. Materla też miał kilka dobrych uderzeń. Jednak czegoś tutaj zabrakło, bo po pięciu rundach to Pawlak wygrał jednogłośną decyzją sędziów i tym samym po raz pierwszy obronił swój mistrzowski tytuł.

Artur Szpilka postanowił odnieść się do kolejnego starcia Michała Materli. W rozmowie z Arturem Mazurem wskazał nawet potencjalnego rywala zawodnika. Popularny Szpila uważa, że jest to dobre zestawienie. O kogo zatem chodzi? O Mariusza Pudzianowskiego! Przypomnijmy, że tych dwóch zawodników miało już okazję się zmierzyć i wtedy to Pudzian okazał się lepszy. Jednak Artur Szpilka zauważa, że to starcie byłoby ukoronowanie kariery Mariusza i Michała.

Też tak myślicie? Czy propozycja Artura Szpilki jest rozsądna? Czy ktoś weźmie pod uwagę takie zestawienie?

Czytaj również:  Mariusz Pudzianowski pokazuje swoje przygotowania do walki ze Szpilką!