Artur Szpilka chciałby walki z Darko Stosiciem już w lutym!

Artur Szpilka vs. Darko Stosić na KSW Epic? Taką walkę zaproponował co ciekawe, sam Artur Szpilka. Trzeba przyznać, że jest to mocne wyzwanie zawodowe. Darko Stosić jest bowiem bardzo walecznym zawodnikiem, który daje mocne walki. Tak więc, fani KSW z pewnością nie mieliby nic przeciwko takiej walce. Czy jednak Artur Szpilka nie rzuca się na głęboką wodę?

Darko Stosić to 31 zawodnik z Serbii, który jest dostępny w federacji KSW. Jest to jednak mocne nazwisko, które na ten moment wygenerowało rekord 19-6, który może nie jest najbardziej wyśrubowanym rekordem, lecz patrząc na walki jakie toczył Darko Stosić, ten rekord budzi respekt.

Jednak nie u wszystkich, ponieważ Artur Szpilka jest zawodnikiem, który chciałby zmierzyć rękawice z Darko Stosiciem, już podczas najbliższej edycji KSW Epic.

Co więcej, Artur Szpilka informuje, że on sam zaproponował nazwisko Serba na pojedynek, który mógłby odbyć się jeszcze w lutym, 2024 roku. Pojedynek miałby odbyć się w boksie. Należy jednak pamiętać, że Darko Stosić ma bardzo mocny cios, co może okazać się problemem dla Artura Szpilki, który w ostatnich walkach bokserskich nie miał dobrej obrony i był podatny na mocne ciosy.

Artur Szpilka jest więc gotowy już na luty 2024 rok i nie jest wykluczone, że taka walka zostanie nam ogłoszona w niedługim czasie. Sam zainteresowany informuje, że rewanż bez względu na wynik walki, można śmiało zrobić w MMA!

Czytaj również:  Dzieje się! Szpilka zawalczy z Pudzianowskim na KSW!