Dzieje się! Szpilka zawalczy z Pudzianowskim na KSW!

KSW kolejny raz zaskoczyło! Jak dowiedzieliśmy się, federacji udało przekonać się do wspólnej walki Artura Szpilkę i Mariusza Pudzianowskiego. Dwa głośne nazwiska, zmierzą się jeszcze w tym roku, w oktagonie. O samym zestawieniu mówiło się wiele, jednak nigdy nikt nie potwierdził oficjalnie, takiego zainteresowania. Dziś Artur Szpilka oficjalnie poinformował swoich fanów, że zawalczy z Pudzianowskim!

Informacja o walce wyszła w rozmowie z Arturem Mazurem. Artur Szpilka poinformował, że jest gotów zaakceptować wszystkie warunki, które stawia organizacja KSW.

Artur Szpilka podchodzi do tej walki z wielką pokorą i chce pokazać się jak najlepiej w starciu z bardziej doświadczonym kolegą. Jak zaznacza sam zawodnik, Mariusz zajmuje się MMA już od 13 lat, skutkiem czego jest on postacią doświadczoną, która ma za sobą wiele walk.

Zawodnik poinformował także o możliwych datach tego pojedynku. Według niego, walka może wydarzyć się już w maju, albo w czerwcu. Organizacja KSW aktualnie sonduje, kiedy zainteresowanie tą walką będzie największe. Jednak wydaje się, że tak głośne nazwiska, bez problemu sprawią, że zarówno hala jak i miejsca przed telewizorami zapełnią się, bez najmniejszego problemu.

Więcej na temat tej walki znajdziecie poniżej:

Czytaj również:  Phil De Fries nominowany na zawodnika roku w UK!