Artem Lobov pozwał Conora McGregora na miliony!

Artem Lobov i Conor McGregor przez lata przyjaźnili się. Niestety, nic nie trwa wiecznie i ta przyjaźń nie przetrwała próby czasu. Skutkiem tego dowiadujemy się, że Adam Lobov pozwał McGregora na grube miliony dolarów. Jaki jest powód? Sprawdźcie sami!

Artem Lobov jest na dzień dzisiejszy emerytowanym zawodnikiem UFC. W jednym z ostatnich wywiadów przyznał, że to on wpadł na stworzenie marki Proper Twelve, której to twarzą i właścicielem jest Conor McGregor. I właśnie ta sytuacja stała się ogniwem zapalnym do konfliktu obu panów. Artem Lobov pomimo deklaracji o to, że nie potrzebuje dodatkowych pieniędzy, postanowił pozwać Irlandczyka na grube miliony.

Jeśli natomiast chodzi o markę Proper Twelve, została ona założona w 2018 roku, kiedy to McGregor był na swoim topie w UFC. Marka miałą trzech udziałowców, którzy włożyli swoje pieniądze po to, aby móc rozpocząć produkcję i działalność. Po trzech latach wszyscy trzej wspólnicy sprzedali swoje udziały aż za kwotę 600 milionów dolarów. Skutkiem tego, Artem Lobov chce dziś otrzymać 5% z tej kwoty, czyli około 30 milionów dolarów.

W całej sprawie najbardziej zastanawia fakt, iż obaj panowie od lat byli świetnymi przyjaciółmi. Dlatego też bardzo trudno uwierzyć w taki rozwój sytuacji i tak zaskakujący zwrot akcji. Swojego czasu Conor McGregor specjalnie udawał się prywatnym odrzutowcem z Irlandii do Stanów, aby ratować Lobova przed Khabibem.

Jak potwierdził wczoraj sam prawnik Lobova, sprawa została przekazana już do sądu, skutkiem czego ujrzy swoje światło podczas rozprawy.

Czytaj również:  Czy Pudzianowski znalazł już nowy klub?