Arkadiusz Wrzosek ujawnia kulisy odejścia trenera Szyszki, z Uniq Fight Club!

Arkadiusz Wrzosek, który na co dzień trenuje w Uniq Fight Club, postanowił opowiedzieć o kulisach, związanych z rozstaniem trenera Szyszki, właśnie z tym klubem. Jak okazuje się, jednym z motorów napędowych była rezygnacja samego Arkadiusza Wrzoska, z usług trenera Szyszki. Sprawdźcie sami!

Odejście trenera Szyszki z klubu, w którym pracował wiele lat, obiegło cały polski Internet. Wielu zainteresowanych, bardzo szybko zaczęło snuć różne teorie. Sam trener Szyszka wypowiedział się dość lakonicznie na temat swojego odejścia, dlatego bardzo trudno było wnioskować, co miało faktyczny wpływ, na zakończenie tej współpracy.

Nowe światło na cały temat rzucił Arkadiusz Wrzosek, który uchylił rąbka tajemnicy, związanego z odejściem trenera Szyszki, z Uniq Fight Club. Arkadiusz Wrzosek przyznał, że to właśnie z trenerem Szyszką, zaczął trenować MMA od początku. Jak dodaje Arkadiusz Wrzosek, trener Szyszka po prostu, nie dogadał się z klubem, w kwestii dalszej współpracy.

Co więcej, Arkadiusz Wrzosek dodał, że to on zdecydował na zmianę trenera Szyszki, na Bartka Fabińskiego i nie jest to nic nowego, ponieważ Bartek Fabińśki trenował go już od pewnego czasu.

Sam Arkadiusz Wrzosek dodał, że jednym z powodów zmiany trenera było to, że trener Szyszka miał na głowie bardzo dużo obowiązków. Jak wiadomo, trenuje on wielu freak fighterów, dodatkowo sam rozpoczął swoją drogę zawodnika. Do tego wszystkiego doszły problemy związane z dogadaniem się, z samym klubem, przez co klub postanowił zerwać współpracę, z trenerem Szyszką.

Czytaj również:  Adam Soldaev doczekał się wyzwania do walki!