Adam Soldaev doczekał się wyzwania do walki!

W ostatnim wywiadzie dla Oktagon Live, Piotr Kacprzak opowiedział o swojej ewentualnej przyszłości w klatce. Stwierdził, że jest potencjalnie zainteresowany powrotem do KSW, jeśli otrzyma on rewanżową walkę z Adamem Soldaevem. Jak więc widać, mogłoby dojść nawet w tym roku, do potencjalnie ciekawego zestawienia, które byłoby ciekawą walką rewanżową.

Warto bowiem przypomnieć, że Adam Soldaev i Piotr Kacprzak mieli już okazję walczyć pod banderą KSW. Było to w 2019 roku, w którym to Czeczen, bez najmniejszych problemów pokonał Kacprzaka, doprowadzając do technicznego nokautu, w zaledwie 93 sekundy.

Na dzień dzisiejszy, Piotr Kacprzak jest obrońcą tytułu mistrzowskiego, w kategorii piórkowej, gali Babilon MMA. W ostatniej swojej walce, poddał on w drugiej rundzie Krzysztofa Mendlewskiego. Po tej wygranej, zaczęło się mówić, że Babilon MMA może być organizacją, która jest za słaba, jeśli chodzi o postać Piotra Kacprzaka.

Zawodnik jednak stwierdził, że ma aktualnie z kim bić się w aktualnej organizacji. Jest nawet gotów zawalczyć ponownie, na najbliższej gali Babilon MMA. Tym razem mógłby zawalczyć w kategorii lekkiej.

Jeśli chodzi o KSW, Kacprzak ma dwóch przeciwników, z którymi przegrywał na tej gali. Jest to Adam Soldaev i Dawid Śmiełowski. Niestety, Dawid Śmiełkowski nie wchodzi w grę, ponieważ obaj zawodnicy mają tego samego menadżera.

Czytaj również:  Szymon Kołecki z mocną wypowiedzią na temat Mariusza Pudzianowskiego!