Arkadiusz Wrzosek scharakteryzował swojego przeciwnika przed XTB KSW 90!

Arkadiusz Wrzosek

Arkadiusz Wrzosek to jeden z bohaterów walki wieczoru pierwszej w 2024 roku gali organizowanej przez Konfrontację Sztuk Walki. Na XTB KSW 90 na warszawskim Torwarze Wrzosek zmierzy się z mocnym rywalem, Ivanem Vitasoviciem. Teraz scharakteryzował swojego przeciwnika!

Arkadiusz Wrzosek to utytułowany kickbokser, który dla Konfrontacji Sztuk Walki stoczył trzy pojedynki. Do tej pory zmierzył się z Tomaszem Sararą, Tomasem Mroznym i Bogdanem Stoicą. Za każdym razem pokonywał swoich rywalki. Teraz przyjdzie mu się zmierzyć z jeszcze mocniejszym rywalem – Chorwatem Ivanem Vitasoviciem.

Na oficjalnej stronie Konfrontacji Sztuk Walki Polak scharakteryzował swojego najbliższego przeciwnika. Wrzosek nie ukrywa, że czeka go spore wyzwanie, bo Ivan Vitasovic wygrał ostatnio z Michałem Andryszakiem, a to jeden z lepszych zawodników MMA. W dodatku Chorwat to mistrz swojej rodzimej organizacji i na pewno do walki w klatce stanie nastawiony na bitkę. Ze słów Wrzoska wywnioskować można, że cieszy się na to starcie i jest na nie gotowy, więc trzymamy kciuki, by udało mu się go pokonać. Myślicie, że jest to możliwe?

Gala XTB KSW 90 odbędzie się już 20 stycznia 2024 roku. Miejsce dobrze wszystkim znane, bo w hali COS Torwar w Warszawie.

Czytaj również:  Mirosław Okniński proponuje walkę 2 vs 2!