Mirosław Okniński proponuje walkę 2 vs 2!

Konflikt pomiędzy trenerem Mirkiem Oknińskim a trenerem Szyszko zaczyna pogłębiać się. Panowie już teraz nie lubią się na tyle, że nie stronią od mocnych komentarzy, na swój temat. Możliwe także, że cały ich konflikt przeniesie się do oktagonu, ponieważ już teraz trener Mirosław Okniński zaproponował, że może stoczyć walkę w formie 2 vs 2!

Mowa oczywiście o wystawieniu do swojej walki syna, Adama Oknińskiego, który ma już doświadczenie w oktagonie i który miałby zmierzyć się bezpośrednio z trenerem Szyszką. Co ciekawe, Mirosław Okniński zaproponował, aby w walce wzięli udział wychowankowie obu trenerów, czyli Amadeusz Ferrari kontra Marcin Dubiel.

Miałoby to nie tylko zwiększyć show, lecz także dokonać spełnienia walki, która nie doszła do skutku w zeszłą sobotę. Wielu fanów ma bowiem wielki niedosyt co do tego, że Amadeusz Ferrari nie zawalczył z Marcinem Dubielem. Dla obu panów jest to więc idealna opcja na zmierzenie się.

 Co ciekawe, trener Mirosław Okniński zakłada dwa scenariusze. Może to być zarówno, bezpośrednia walka 2 na 2, lecz także dwie oddzielne walki, na jednej gali. Najważniejsze jest to, aby sfinalizować w oktagonie konflikt, ponieważ trener Mirosław Okniński nie przyjmuje innej formy. Według niego, możliwa jest tylko konfrontacja słowna w postaci wywiadów i przerzucania się swoimi argumentami, lub czysto sportowa walka w klatce. Innej opcji na rozwiązanie tego konfliktu, trener Mirosław Okniński nie przewiduje.

Czytaj również:  McGregor odpowiedział, będąc wywołanym do tablicy!