Arkadiusz Wrzosek kontra Phil De Fries? To byłaby bomba!

Arkadiusz Wrzosek rośnie nam na nową gwiazdę KSW. 4 wygrane z rzędu i 0 przegranych w rekordzie MMA robią ogromne wrażenie na wszystkich fanach, komentatorach i specjalistach od MMA. Skutkiem tego, bardzo możliwe, że tylko kwestią czasu jest zestawienie go z Philem De Friesem, który jest aktualnie niepokonany w kategorii ciężkiej KSW.

We wczorajszym programie Kanału Sportowego Arkadiusz Wrzosek został zapytany o możliwość walki z Philem De Friesem. Jak stwierdził sam zainteresowany, jest on pewny siebie, mierzy także wysoko, lecz wątpi co do tego, że byłby w stanie pokonać Phila De Friesa.

Na dzień dzisiejszy, Arkadiusz Wrzosek nie jest więc przekonany do walki z niepokonanym mistrzem kategorii ciężkiej w KSW. Jeśli jednak do takiej walki doszłoby, Arkadiusz Wrzosek podszedłby do niej z wielkim dystansem i respektem do sowjego przeciwnika.

Arkadiusz Wrozsek zauważa jednak, że w aktualnym rankingu KSW kategorii ciężkiej, jest aż sześciu przeciwników, tak więc daleka jest droga do tego, aby dojść na sam szczyt. Wydaje się więc, że na ewentualną walkę z Philem De Friesem przyjdzie nam trochę poczekać.

Poniżej cały wywiad z Arkadiuszem Wrzoskiem:

Czytaj również:  Hasbulla został aresztowany!