Hasbulla został aresztowany!

Hasbulla Magomedov to ikoniczna postać, jeśli chodzi o świat MMA. Popularny tiktoker bardzo szybko zyskał sobie sympatię fanów MMA, pokazując się przy największych nazwiskach i tuzach, związanych z tym sportem. Nic więc dziwnego, że informacja o jego zatrzymaniu przez policję, obiegła cały świat. O co chodzi w tym wątku? Sprawdźcie sami!

Można się dziwić, w jakich okolicznościach to właśnie Hasbulla mógł podpaść stróżom prawa. Jak okazuje się, cała sprawa jest bardzo prosta, ponieważ Hasbulla został aresztowane na terenie Degestanu, w związku z tym, że wraz z kolegami, łamali prawo. Chodzi o wykonywanie niebezpiecznych akrobacji i uszkodzeniach, których dokonał Hasbulla, wraz z kolegami.

Zdarzenie miało miejsce w związku z weselem jednego z kolegów tik tokera. Hasbulla wraz ze swoimi znajomymi, jak zwykle postanowili wyróżniać się na tle innych i zwracać na siebie uwagę. Niestety, prawo w Degestanie jest niezwykle restrykcyjne i wszelkie uszkodzenia, a także nieodpowiednie zachowanie w miejscach publicznych, skutkuje bardzo dużymi problemami prawnymi.

Jak można się spodziewać, Hasbulla wraz ze swoimi znajomymi, został uwieczniony na video:

Czytaj również:  Walka Szpilki i Wrzoska na KSW 78 odwołana!