Arbi Shamaev wierzy w Jana Błachowicza!

Walka Jana Błachowicza zbliża się coraz to większymi krokami. Polak już w ten weekend, będzie miał szansę ku temu, aby zostać pretendentem do walki o pas wagi półciężkiej. Arbi Shamaev jest bardzo zainteresowany tym pojedynkiem. Postanowił odpowiedzieć, jakie realnie szanse ma Jan Błachowicz w starciu z Alexem Pereirą. Sprawdźcie sami!

Nie ma wątpliwości co do tego, jak wielką wiedzą dysponuje Arbi Shamaev.Jest on nie tylko uznanym trenerem, lecz także świetnym analitykiem pojedynków MMA, a także konkretnych zawodników, których bierze pod lupę. Nic więc dziwnego, że to akurat on został zapytany o aktualne predykcje odnośnie pojedynku Jana Błachowicza i Alexa Pereirę.

Według Arbiego, Jan Błachowicz powinien trafić Alexa Pereirę. Arbi Shamaev oglądał ostatnie treningi Alexa Pereiry, które trafiły do sieci i według jego opinii, zawodnik z Brazylii jest po prostu dziurawy w stójce. To z kolei jest bardzo pozytywnym aspektem dla Jana Błachowicza, który w opinii Arbiego, powinien bez problemu ustrzelić Brazylijczyka, w pojedynku.

Arbi Shamaev zaznaczył jednak, że jest to pojedynek MMA, a sam pojedynek ma bardzo duże znaczenie dla obu zawodników. Skutkiem tego, nie można lekceważyć żadnej ze stron, ponieważ obaj zawodnicy będą zdeterminowani do tego, aby zawalczyć o pas kategorii półciężkiej, do którego walka stanie otworem w momencie, gdy jeden z zawodników wygra sobotni pojedynek.

Jak typują bukmacherzy? Jan Błachowicz jest dziś faworytem pojedynku.

Czytaj również:  Conor McGregor nie odpowie na słowa Joe Rogana!