Amadeusz Ferrari znów na temat Tomasza Adamka!

Temat Tomasza Adamka znów powrócił za sprawą Amadeusza Ferrariego, który na wczorajszym F2F postanowił wspomnieć o Polskim mistrzu boksu zawodowego. Co więcej, tym razem Amadeusz Ferrari stwierdził, że nie tylko jest w stanie zawalczyć z Tomaszem Adamkiem, lecz także z nim wygrać. Chodzi oczywiście o płaszczyznę MMA. Zawodnik dodał, że bardzo chętnie zmierzy się z Tomaszem Adamkiem, choć sam wątpi, aby do takiej walki mogło dojść.

Wczorajszy Face 2 Face znów obfitował w wiele kontrowersyjnych wypowiedzi, ze strony Amadeusza Ferrariego. Zawodnik FAME MMA jest bardzo pewny swojego zwycięstwa nad Kamilem Łaszczykiem i już wizualizuje sobie to, jak w klatce, po swojej wygranej, wyzwie Tomasza Adamka. Oczywiście zawodnik dodał, że jest to pierwszy warunek, który musi być spełniony – jego walka z Łaszczykiem musi być wygrana, choć sam Amadeusz Ferrari nie obawia się o przebieg wailki.

Według niego, sama walka z Kamilem Łaszczykiem nie będzie problemem, ponieważ jak stwierdził Amadeusz, jest w stanie spokojnie go pokonać. Dlatego też, jeśli dojdzie do takiej sytuacji, Amadeusz zapowiedział już, że do kolejnej walki wyzwie Tomasza Adamka.

Oczywiście zawodnik zdaje sobie sprawę z tego, że raczej taka walka nie zostanie zmaterializowana nawet w momencie, kiedy ten pokona Kamila Łaszczyka. Niemniej jednak, spróbuje swoich sił i rzuci wyzwanie polskiej ikonie boksu.

Poniżej cały Face 2 Face:

Czytaj również:  Trener Raubo ostrzega przed Amadeuszem Ferrarim!