Adrian Błeszyński przed Babilon MMA 41: Zrobię wszystko, żeby zdobyć pas!

Adrian Błeszyński (10-6-1) po raz kolejny ma szansę stanąć do walki o mistrzowski tytuł. W piątek 24 listopada w walce wieczoru organizowanej przez Babilon MMA w Bielsku-Białej będzie o krok od spełnienia swojego sportowego marzenia. Na gali Babilon MMA 41 zmierzy się z Filipem Tomczakiem (10-4-1), a stawką tego pojedynku będzie tymczasowy pas w wadze średniej. Zawodnik wspomniał, że zrobi wszystko, by zdobyć pas!

Adrian Błeszyński to jeden z najbardziej efektownie walczących zawodników mieszanych sztuk walki w Polsce. Choć w jego starciach nie brakuje trudnych momentów, to widać, jego wolę walki i to, że zawsze bije się do samego końca. Często umie też odwrócić losy pojedynku w dramatycznych okolicznościach. Jego ostatni pojedynek odbył się na kwietniowej gali Babilon MMA 35 w Jaworznie. Wówczas zmierzył się z faworyzowanym Piotrem Wawrzyniakiem, z którym ostatecznie przegrał przed czasem.

Kontrowersje wokół zakończenia walki o mistrzowski pas wagi średniej dały do myślenia organizacji Babilon MMA. W końcu Adrian Błeszyński otrzymał propozycję stoczenia walki o tymczasowy tytuł. Ambitny zawodnik nie zawahał się i przyjął propozycję Babilon MMA. Nic w tym dziwnego, ponieważ jak sam stwierdził, jest przygotowany w stu procentach. Adrian Błeszyński podkreślił również, że zrobi wszystko, żeby zdobyć ten pas, a potem niezależnie od wyniku będzie szukać dalszych wyzwań.

Faworytem ekspertów jest reprezentujący kluby MMA Devils i Ankos MMA Filip Tomczak. Jednak Adrian Błeszyński się tym nie przejmuje i jest przekonany, że każda passa musi się kiedyś skończyć. Starcie tych zawodników będzie można śledzić na żywo i jeśli ktoś nie zdążył nabyć biletów, to jeszcze może to zrobić. Pozostali mogą oglądać transmisję na żywo na kanałach grupy Polsat.

Poza starciem o tymczasowy pas w wadze średniej będzie można zobaczyć też kilka innych ciekawych zestawień. Mowa tutaj o walce eliminacyjnej do pasa w wadze piórkowej (do 66 kg) pomiędzy Kamilem Warzybokiem (5-2) i Pawłem „Polish Eagle” Polityło (7-4). W walce w wadze średniej do 84 kg zmierzy się Samuel „SamKO” Vogt (4-2) z Jarosławem Lechem (10-8), zaś w walke w wadze półciężkiej (do 93 kg) Sylwester Kołecki (4-0) i Przemysław Wełnicki (0-1).

Czytaj również:  Dnaa White pojawił się na konferencji dotyczącej Power Slap!