Adrian Bartosiński vs Salahdine Parnasse na gali XTB KSW 89!

KSW właśnie poinformowało swoich fanów, jaka walka została przygotowana na karcie KSW 89, której to gala odbędzie się w grudniu tego roku. Jak wiadomo, KSW każdego roku chce jak najlepiej zwieńczać kolejne lata swojej działalności. Skutkiem tego, nie mogło i tym razem zabraknąć starcia z najwyższej półki. Takim pojedynkiem będzie walka Adrian Bartosiński vs Salahdine Parnasse!

Gala KSW 89 została zaplanowana 16 grudnia, w Gliwicach. Wiadomo już, że będzie to gala historyczna, ponieważ KSW pierwszy raz zdecydowało się na to, aby wprowadzić do swojej karty walk pojedynek o trzeci pas mistrzowski. Skutkiem tego, w walce zobaczymy mistrza wagi półśredniej, czyli Adriana Bartosińskiego, który mierzy się z mistrzem wagi lekkiej i piórkowej, jakim jest Salahdine Parnasse!

Jest to pierwsza tego typu sytuacja, w której to zawodnik jednej z topowych federacji w całej Europie, będzie miał okazję zdobyć trzeci pas. Zadanie nie będzie jednak proste, ponieważ Salahdine Parnasse posiada pasy kategorii piórkowej i lekkiej, natomiast waga półciężka jest już tą, która rządzi się zupełnie innymi warunkami i właściwościami walki. Jednak uzdolniony Francuz postanowił podjąć się tej walki z Polskim mistrzem kategorii półśredniej.

Czytaj również:  Zadyma zawalczy w FAME?