Zadyma zawalczy w FAME?

Według informacji krążących w kuluarach, Tomasz Gromadzki, który znany jest ze swoich występów na galach GROMDA, jest przymierzany także i do startów we freak fightach. Zawodnik GROMDY miał rozmawiać z Boxdelem, który chętnie widziałby zawodnika, w szeregach swojej federacji. Co na to sam zainteresowany?

Popularny „Zadyma” nie ma problemu z tym, aby zawalczyć na federacji freakowej. Podczas wywiadu udzielonego dla TV Reklama, zawodnik GROMDY stwierdził, że chętnie zawalczyłby sam, przeciwko dwóm zawodnikom. Mógłby stanąć do walki z Alanem Kwiecińskim i Sequento, w jednym ringu i w tym samym czasie.

Co ciekawe, Zadyma wyjawił, że wcześniej padła już opcja walki z Alanem Kwiecińskim, który odmówił mu walki. Ich zestawienie miało mieć miejsce podczas gali MMA ATTACK, która odbywała się w 24.09, tamtego roku.

Aktualnie Tomasz Gromadzki zaproponował, aby w jednym pojedynku mógł zawalczyć w formule 2 vs 1. Chętnie podjąłby walkę właśnie z Alanem Kwiecińskim i Sequento, którzy w jego opinii, nie są żadnym zagrożeniem w ringu.

Zadyma dodał także, że sam Boxdel pytał go, z kim chciałby wyjść do walki. Podobno sam Alan nie zgadza się na walkę z Zadymą, dlatego Zadyma proponuję dobrać do walki Sequento, z którym Alan bardzo dobrze trzyma się na co dzień.

Czytaj również:  Brendan Loughnane polecony UFC przez Conora McGregora!