Znamy rywala Popka na najbliższą galę GROMDA 15!

Gala GROMDA 15 odbędzie się już w najbliższy piątek! Jednym z ciekawszych pojedynków, który szykowany jest na tą galę, jest ten z udziałem rapera Popka. POPEK powraca do walk po kilkunastu miesiącach absencji. Co ciekawe, jego powrót będzie nie z byle kim. Jego przeciwnikiem będzie bowiem Maxime Bellamy znany jako „Orsu Corsu”.

Wielu z nas wydawało się, że powrót Popka do walk będzie w pewien sposób delikatny. Jak wiadomo, ostatnie walki Popka daleko odbiegały od tego, co raper oferował swoim widzom, jeszcze za czasów walk w Anglii. Dodatkowo, wchodząc do walki na gołe pięści, Popek stawia sobie poprzeczkę zdecydowanie wyżej, niż do tej pory.

Dziś jednak, kiedy wiemy, kim jest jego przeciwnik, wiemy że nie będzie łatwej gry. Popek zmierzy się bowiem z Orsu Corsu, czyli 190 centymetrowym żołnierzem, który jest także chuliganem drużyny Stade Rennais. Jest to bardzo doświadczony zawodnik w walkach, ponieważ miał on okazję pokazywać się między innymi dla KOTS, a także dla organizacji BKB, w której udało mu się zdobyć mistrzowski pas.

Jak widać, GROMDA stawia wyłącznie na mocne walki, w których nie ma miejsca na sentymenty. POPEK będzie musiał pokazać swoją jakość i wyższość nad rywalem.

Czytaj również:  Natan Marcoń rzucił się na Piotra Szeligę!