Tomasz Adamek zabiera głos po oficjalnym ogłoszeniu jego walki

Oficjalnie potwierdzono, że Tomasz Adamek zawalczy dla największej organizacji mieszanych sztuk walki w Polsce. Teraz Góral zabrał głos w tej sprawie!

Tomasz Adamek ostatnio pojawił się gali FAME MMA w Szczecinie, gdzie został ogłoszony jako nowy nabytek freakowej organizacji. Góral w 2024 roku miał stoczyć dwa ostatnie pojedynki w boksie. Adamek otrzymał świetną propozycję od Konfrontacji Sztuk Walki, a że FAME MMA jest gotowa wypożyczyć swojego zawodnika na jedną walkę, to toczyły się rozmowy.

I tak legendarny pięściarz już 24 lutego 2024 roku zawalczy w Gliwicach na gali organizowanej przez Konfrontację Sztuk Walki. Będzie to starcie w formule bokserskiej, w dużych rękawicach. Jego przeciwnikiem będzie również znany i ceniony zawodnik Konfrontacji Sztuk Walki –  Mamedem Khalidovem. Ma on bogate doświadczenie w MMA, ale w boksie będzie debiutował, więc czeka nas naprawdę ciekawe wyzwanie. 

Adamek po ogłoszeniu walki zabrał głos w sprawie. Jak stwierdził, czeka go poważna walka z Mamedem Khalidovem i zamierza się do niej dobrze przygotować. Zapytany o wyzwania rzucane mu przez innych zawodników, stwierdził, że każdy chce z nim walczyć, bo to najlepszy payday.

Zgadzacie się z jego stwierdzeniem? Czy faktycznie inni zawodnicy chcą walczyć z Adamkiem, bo to oznacza dla nich spore pieniądze?

Czytaj również:  Natan Marcoń rzucił się na Piotra Szeligę!