Salahdine Parnasse sprawdził, czy Jacek Murański mówi po Francusku!

O języku francuski w wykonaniu Jacka Murańskiego mówi już cała Polska. Niejednokrotnie mieliśmy okazję konfrontować jego słowa z Francuzami, którzy znają biegle ten język. Tym razem, osobą która sprawdzała umiejętności językowe Jacka Murańskiego był nikt inny, jak mistrz KSW. Jak Salahdine Parnasse wypowiedział się na temat języka francuskiego Jacka Murańskiego? Sprawdźcie sami!

Tym razem Marcin Wrzosek postanowił sprawdzić, jak język francuski ma się do Jacka Murańskiego. Nie mógł znaleźć sobie lepszego weryfikatora tego języka, ponieważ postanowił on zapytać u źródła, czyli u samego mistrza KSW. Jak szybko okazało się, Salahdine Parnasse również nie był w stanie przetłumaczyć tego, co w słynnym już wywiadzie, powiedział Jacek Murański.

Przypomnijmy, że Jacek Murański sam wypowiedział się na temat Legii Cudzoziemskiej, jednocześnie zaczynając debatę na ten temat. Kiedy był wypytywany o temat, który sam rozpoczął na łamach mediów, postanowił odpowiadać w języku francuskim, co według niego, miało być potwierdzeniem przynależenia do Legii Cudzoziemskiej. Szybko jednak okazało się, iż Jacek Murański nie włada tym językiem, co obnażyła dziennikarka fansportu, chcą porozumiewać się z Jackiem Murańskim, właśnie w tym języku.

Tym razem sprawy w swoje ręce wziął Marcin Wrzosek, który realizując wywiad dla 6PAK, pokazał część wywiadu Jacka Murańskiego, jednocześnie pytając o to, co miał na myśli Polak. Reakcja Francuza była śmieszna, ponieważ Salahdine Parnasse od razu stwierdził, że wypowiadane słowa nie są w języku francuskim.

Poniżej macie video z tej zabawnej sytuacji:

Czytaj również:  Szymon Kołecki na temat walki Mameda i Pudzianowskiego!