Piotr Szeliga chce trzeciej walki z Wrzoskiem!

Piotr Szeliga wrócił po ostatniej przegranej walce z Marcinem Wrzoskiem do Social Mediów. Postanowił on odnieść się do swojej ostatniej walki i wspomnieć publicznie o tym, że jest gotowy na trzecią walkę z Marcinem Wrzoskiem. Patrząc na to, jak ostatnio federacja FAME chętnie robi podobne zestawienia, szanse na taki pojedynek wydają się duże.

W długim wpisie Piotr Szeliga postanowił potwierdzić, że powraca w dobrej formie psychicznej po z pewnością, najtrudniejszej walce nie tylko pod względem sportowym, ale także i emocjonalnym. To, jak dużym ładunkiem emocjonalnym cechował się ten pojedynek wie doskonale każdy, kto śledzi federację FAME i Internet.

Piotr Szeliga informuje, że jest wdzięczny za wsparcie wielu osobom, które nie odwróciły się od niego, w tak trudnym momencie. Według Piotra, tych osób było sporo i dziś dokładnie wie, kto jest kim, w jego otoczeniu.

W długim wpisie Piotr Szeliga dziękuje swojemu aktualnemu trenerowi, którym jest Mirosław Okniński. Według zawodnika FAME, tego wieczoru to Marcin Wrzosek był lepszy, co nie ulega żadnym wątpliwościom. Piotr Szeliga zauważa jednak, że aktualnie zawodnicy mają rekord 1:1 w swoich walkach, tak więc trylogia jest tutaj naturalnym następstwem.

Według Piotra Szeligi, gdy dojdzie do trzeciej walki, to on będzie wygranym, w tym pojedynku. Jak jednak sam zauważa, taka walka powinna odbyć się za jakiś czas, aby ten mógł wrócić lepiej przygotowany, do potencjalnego pojedynku.

Czytaj również:  Piotr Piechowiak i jego potencjalny rywal!