Paddy Pimblett wyzywa na nagraniu Jareda Gordona!

Paddy Pimblett to bez wątpienia, jedna z bardziej kontrowersyjnych postaci, jeśli chodzi o UFC. Kontrowersyjny zawodnik federacji, postanowił odpowiedzieć, że nie zamierza walczyć z czołówką wagi lekkiej w UFC. Jedyną walką, która interesuje zawodnika jest rewanż z Jardenem Gordonem. Pytanie, co na to matchmakerzy UFC.

Ostatnią walką, którą stoczył Pimblett to właśnie walka z Gordonem. Do walki doszło w grudniu, 2022 roku, podczas gali UFC 282. Co ciekawe, w tej walce wygrał właśnie Anglik, który wygrał w dość kontrowersyjnych warunkach. W opinii wielu osób, to Gordon dał lepszą walkę, lecz sędziowie zasugerowali zupełnie inny werdykt.

Pimblett już teraz daje znać, że chce kolejnej walki z Gordonem. Według niego, trzeba powtórzyć tą walkę i tym razem również, zawodnik z Liverpoolu jest pewny swojego, jeśli chodzi o zwycięzcę pojedynku.

Co więcej, Paddy Pimblett na specjalnie przygotowanym nagraniu zaczął po prostu wyzywać Gordona. Twierdzi także, że podczas walki z nim, był w najgorszej formie, natomiast Gordon miał wtedy swój prime i nie potrafił pokonać Pimbletta.

Anglik dodaje, że był kontuzjowany, a także pojedynek nie układał się po jego myśli. Amerykanin trafił na jego gorszy dzień, a i tak nie był w stanie go pokonać.

Gordon już teraz odniósł się do słów Anglika, twierdząc że także miał kontuzję kostki, o czym wiedziało samo UFC z dostarczonej przez niego dokumentacji. Amerykanin dodał, że Pimblett wścieka się i obraża go, ponieważ wie, że to Gordon wygrał ich pojedynek.

Czytaj również:  Nie zawalczył w UFC, a już grozi federacji!