Michael Chandler mocno na temat Gamrota!

Michael Chandler nie przestaje zaskakiwać. Zawodnik UFC postanowił odpowiedzieć na wyzwanie do walki, które padło ze strony Armana Tsarukyana. Przy okazji postanowił zaczepić także Mateusza Gamrota. Sprawdźcie sami!

W ostatnim czasie pisaliśmy o tym, jak Arman Tsarukyana zaproponował medianie potyczkę z Chandlerem, który wydawał się być aktualnie bez ciekawych propozycji na zawodnika.

Z kolei sam Chandler wydaje się, że ma zupełnie inne podejście do tematu i inaczej widzi swoją nadchodzącą przyszłość. Według zawodnika, to on jest najlepszym wyborem do TUF, w którym dałby bardzo mocne show, razem z McGregorem.

Według Chandlera, każdy chciałby tej walki. Zarówno on, kibice, jak i sam Dana White, który w przeszłości sugerował, że chciałby takiej walki. Tak więc Chandler widzi siebie w zupełnie innym miejscu i ani myśli aktualnie o potyczkach z kimkolwiek innym, niż z McGregorem.

Jeśli zaś chodzi o Armana Tsarukyana i jego propozycję walki, Michael Chandler od razu stwierdził, że nie zamierza odpowiedzieć zawodnikowi, ponieważ nie widział żadnej walki potencjalnego przeciwnika.

Dodatkowo, Michael Chandler dodał, że wie tylko o tym, że Arman bił się z Gamrotem, jednak jak po chwili dodał, nie widział także żadnej walki Gamrota.

Jak więc widać, zawodnik ma jasno ustalony cel i nie zamierza z niego zboczyć. Jego zainteresowanie kręci się wyłącznie wokół Conora McGregora.

Czytaj również:  Tomasz Romanowski przed swoim pojedynkiem na XTB KSW 78