Mateusz Murański na odwyku?

W ostatnim wywiadzie dla kanału „AntyFakty”, Wielu Bu postanowił uchylić rąbka tajemnicy odnośnie tego, gdzie aktualnie znajduje się Mateusz Murański. Według niego, zawodnik wielu federacji freak fight, aktualnie przebywa na odwyku. Jednak ta informacja, nie jest w żaden sposób potwierdzona przez otoczenie zawodnika.

Trudno powiedzieć, czy Wielki Bu powiedział to, aby faktycznie zwrócić uwagę na domniemaną sytuację Mateusza, czy po prostu chciał zakpić z zawodnika. Tym bardziej patrząc na to, że sam Wielki Bu dodał, że to Paweł Bomba jest osobą, która doprowadziła do tego, że Mateusz Murański mógł wpaść w nawyki (mowa o ich ostatniej walce i przegranej Mateusza Murańskiego).

Co więcej, Wielki Bu nie był w stanie określić, jakiego typu jest to odwyk. Sugerował, że może to być odwyk alkoholowy, lecz finalnie nie był w stanie tego w żaden sposób określić. Według samego zainteresowanego, wiedzę posiada od lokalnych osób, które pracują w odwykach, dlatego tym bardziej dziwne jest to, że Wielki Bu nie jest w stanie zdefiniować, na jakim odwyku jest rzekomo Mateusz Murański.

Poniżej wspomniany wywiad:

Czytaj również:  Dariusz Michalczewski chciał pobić Cristiano Ronaldo? Jerzy Dudek wyjaśnia!