Marcin Najman odpowiada Mariuszowi Pudzianowskiemu!

Po nieudanym pomyśle na walkę z Tomaszem Adamkiem, Marcin Najman obrał sobie kolejny cel na walkę. Tym razem, jest nim Mariusz Pudzianowski który od samego początku, nie negował możliwości rewanżu ze znanym freak fighterem. Skutkiem tego, Marcin Najman prowadzi zupełnie nową strategię, która ma polegać na zwróceniu uwagi mediów i samego zawodnika KSW, który może chcieć za jakiś czas, potencjalnie wziąć rewanż z Marcinem Najmanem.

Oczywiście aby doszło do rewanżu Marcina Najmana z Mariuszem Pudzianowskim, musi zostać spełnione kilka warunków. Po pierwsze, Mariusz Pudzianowski musi zakończyć swoją wieloletnią historię z KSW. Po drugie, musi dogadać się z jakąkolwiek federacją freakową a z tym nie będzie łatwo, ponieważ już od dawna wiadomo, jak duże warunki finansowe kładzie na stół Mariusz Pudzianowski. Jeśli jednak uda się dogadać warunki takiego pojedynku, wtedy Marcin Najman faktycznie otrzyma zielone światło.

Na dzień dzisiejszy, sam Marcin Najman kusi i jednocześnie prowokuje całe środowisko pisząc, że Mariusz Pudzianowski nie jest już tą osobą, z którą walczył 13 lat temu. Co więcej, Marcin Najman przekazuje w swoich mediach społecznościowych, że ma plan taktyczny na Mariusza Pudzianowskiego. Ile jest w tym prawdy, tylko możemy się domyślać. Niemniej jednak, Marcin Najman skutecznie kusi całe otoczenie do tego, aby doprowadzić do wali rewanżowej.

Materiał video z jego profilu dostępny jest poniżej:

Czytaj również:  Nie zawalczył w UFC, a już grozi federacji!