Marcin Najman o możliwym rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim!

Pomimo dużych przetasowań na rynku i powołaniu nowej federacji freakowej CLOUT MMA, Marcin Najman wydaje się cały czas poszukiwać rywala, który skrzyżuje z nim rękawice. W ostatnim czasie, popularny freak fighter zaczepiał między innymi Tomasza Adamka, a także Boxdela. Obie persony postanowiły jednak nie odpowiadać Marcinowi Najmanowi, aby nie eskalować konfliktu. Teraz, na celowniku Marcina Najmana jest Mariusz Pudzianowski, który według wiedzy Marcina Najmana, właśnie zakończył swój kontrakt w KSW i dogaduje kolejny. Sprawdźcie sami!

Marcin Najman, po wczorajszym wydarzeniu, jakim była zamknięta konferencja przed pierwszym wydarzeniem CLOUT MMA, postanowił wypowiedzieć się na temat spraw bieżących. Według freak fightera, temat rewanżu z Mariuszem Pudzianowskim jest jak najbardziej możliwy i w zasięgu. Wiele jednak zależy od osoby Mariusza Pudzianowskiego i tego, czy będzie on chciał kontynuować karierę w KSW, czy też przejdzie do innej federacji.

Według Marcina Najmana, Mariusz Pudzianowski prowadzi aktualnie rozmowy zarówno z KSW, jak i jedną federacją, która zajmuje się freakami. Biorąc pod uwagę fakt, iż na rynku mamy aktualnie FAME i CLOUT MMA, które wydaje się, że będzie prosperować na tak samo wysokim poziomie jak High League, tylko te dwie federacje wchodzą w grę. Jeśli jednak odrzucimy FAME z uwagi na to, że Marcin Najman ma zakaz występowania w tej federacji, do dyspozycji pozostaje jedynie CLOUT MMA.

Na dzień dzisiejszy nie wydaje się jednak, aby Mariusz Pudzianowski miał rezygnować z KSW. Obie strony korzystają na tym zestawieniu, dlatego też, Mariusz Pudzianowski najprawdopodobniej podpisze nowy kontrakt. Kwestią sporną może być ilość walk podanych w kontrakcie.

Czytaj również:  Czy Mariusz Pudzianowski doznał kontuzji? Co z Walką?