Jan Błachowicz o walce Israela Adesanyi z Alexem Pereirą

Jan Błachowicz postanowił skomentować dla jednego z zagranicznych podcastów nadchodzącą walkę Adesanyi z Alexem Pereirą. Jak walkę widział były champion półciężkiej w UFC? Sprawdźcie sami!

Już w ten weekend, na Madison Square Garden, będziemy mieli okazję oglądać znów w akcji Israela Adesanye. W walce wieczoru będzie miał okazję zmierzyć się z Alexem Perieirą, z którym swojego czasu doznał dwóch porażek w kickboxingu.

Z kolei Adesanya i Błachowicz, mieli okazję zmierzyć swoje rękawice w 2021 roku. Adesanya chciał sięgnąć po drugi pas, dlatego zszedł do kategorii półciężkiej. Jednak na swojej drodze trafił na świetnie dysponowanego Polaka, który pokonał go jednogłośną decyzją sędziowską. Co ciekawe, była to zarówno pierwsza, jak i po dzień dzisiejszy, ostatnia porażka Nigeryjczyka.

James Lynch postanowił zapytać Polaka o to, jak widzi sobotni pojedynek.

Przypomnijmy także, że ostatnimi czasy Israel Adesanya został zapytany o to, czy znów powróciłby do półciężkiej, aby zmierzyć się z Błachowiczem. Jego odpowiedź byłą pozytywna pod warunkiem, iż Polak znów będzie dzierżył pas kategorii półciężkiej.

Czytaj również:  Kontrowersje wobec kolejnego ogłoszenia na High League 5!