Jamahal Hill zabrał głos w sprawie Dany White’a!

Nie milknął echa skandalu, o którym dowiedzieliśmy się tuż po zabawie noworocznej. Przypomnijmy bowiem, że cały świat obiegły zdjęcia na których to Dana White uderza swoją żonę. Nie wszyscy jednak widzą sprawę zerojedynkowo. Dziś Jamahal Hill postanowił wejść do konwersacji i obronić prezydenta UFC.

Jamahal Hill postanowił podejść do sprawy w zupełnie innym stopniu. Jak zauważył zawodnik, to nie Dana White rozpoczął zamieszanie. Czy jednak tłumaczy go to w jakikolwiek sposób? Zdecydowanie nie. Jamahal Hill wywołał swoimi wpisami lawinę komentarzy i mocną dyskusję wśród kibiców. Są osoby, które podzielają jego zdanie jak i te, które widzą sprawę zerojedynkowo tłumacząc, iż Dana White nie powinien dopuścić się rękoczynów.

Jednakże Jamahal Hill uważa, że jeśli ktoś nie chce być uderzony, nie powinien sam uderzać kogokolwiek. Bardzo szybko rozgorzała dyskusja na temat tego, że jednak mówimy o płci pięknej, czyli często także i słabszej fizycznie. Kiedy na zawodnika spadła duża fala hejtu, ten postanowił odpowiedzieć, że jeśli ktoś ma problem z jego punktem widzenia, może przyjść na jego sale gimnastyczną i mu to powiedzieć wprost.

Jeśli ktoś jeszcze nie widział filmu z całego zajścia, oto i on:

Czytaj również:  Poznaliśmy oficjalny plakat gali UFC 282!