Jake Paul nie chce walki z Conorem McGregorem!

Dla niektórych, ta sytuacja może być dość zaskakująca. Jake Paul, który w ten weekend pokonał Nate’a Diaza poinformował, że nie chce na ten moment walki z Conorem McGregorem. Co więcej, znany YouTuber zasugerował Conorowi McGregorowi, aby ten skorzystał z opcji odwyku, aniżeli kolejnej walki. Sprawdźcie sami!

Trzeba przyznać, że słowa których użył Jake Paul, były dość mocne w stosunku do Conora McGregora. Jake Paul zasugerował bowiem znanemu zawodnikowi UFC, że ten ma problemy z alkoholem. Co więcej, Conor McGregor cały czas opóźnia swój występ w UFC, prawdopodobnie przez używanie niedozwolonych substancji, które mogłyby być sklasyfikowane jako doping. Conor McGregor doskonale wie, że nie może zostać przyłapany na dopingu, ponieważ jego pozycja w świecie sportu i MMA mogłaby bardzo mocno się osłabić.

Co ciekawe, Jake Paul wskazał, że jego kolejnym przeciwnikiem może być Cancelo Alvarez. Dodatkowo Jake Paul dodał, że w najbliższej przyszłości będzie także brał udział w rewanżu MMA, z Natem Diazem.

Czytaj również:  Gromda 11 otrzymała oficjalny trailer!