Don Kasjo jest w stanie zawalczyć nawet z Pudzianowskim!

Kasjusz Życiński podczas ostatniej konferencji przed PRIME MMA 4 miał okazję wypowiedzieć się na temat przyszłych walk, które chciałby stoczyć. Popularny freak fighter stwierdził, że miał mieć walkę z Arturem Szpilką nawet w marcu, 2023 roku. Niemniej jednak, do takiej walki nie dojdzie choćby z uwagi na kontuzję przeciwnika Don Kasjo. Ten jednak celuje zdecydowanie wyżej i chciałby zawalczyć nawet z samym Mariuszem Pudzianowskim!

Podczas najbliższej gali PRIME 4, Kasjusz będzie miał okazję aby zmierzyć się z Popkiem. Niemniej jednak, Kasjusz wychodzi już poza tą walkę i myśli o kolejnych osobach, z którymi zmierzy swoje rękawice. Na jego liście znalazł się nawet sam Mariusz Pudzianowski, choć o takie zestawienie będzie niezwykle trudno. Mariusz Pudzianowski ma bowiem co robić w KSW i aktualnie przygotowuje się do najmocniejszej walki w swoim życiu, ponieważ zmierzy się z Mamedem Khalidovem.

Warto dodać, że Kasjusz Życiński nie pierwszy raz wspomina o takim zestawieniu. Zawodnik mierzy wysoko, ponieważ jego marzeniem jest walka z Floydem Mayweatherem Jr’em, bądź z popularnym w Polsce bombardierem z Afryki. Co więcej, Kasjusz jest w stanie zawalczyć ze wszystkimi w boksie, ponieważ chciałby walczyć z takimi nazwiskami jak z Joshuą, z Wilderem

Aktualnie jednak, Don Kasjo chce pokonać Popka, który według niego, jest bardzo małym wyzwaniem sportowym. Następnie chciałby powrócić do rozmów na temat walki z Mariuszem Pudzianowskim. Problem jest jednak taki, że Don Kasjo chciałby z nim zawalczyć w boksie, co raczej będzie niemożliwe, z uwagi na zamiłowanie samego Mariusza Pudzianowskiego do walk w MMA.

Czytaj również:  Michał Oleksiejczuk powraca do oktagonu!