Darko Stosić pozostaje dalej w KSW!

Dobra informacja dla fanów KSW. Darko Stosić to bez wątpienia, bardzo mocne nazwisko w federacji KSW. Może więc cieszyć fakt, iż federacji udało się dojść do porozumienia z zawodnikiem, który pozostaje w KSW. Zapewne tło negocjacji nie było takie proste, ponieważ jak podają media, Darko Stosić dostał propozycję walki w Oktagon MMA. Skutkiem tego od zawodnika zależało, czy będzie chciał pozostać w KSW, czy migrować na szersze wody. Dziś wiemy jednak, że Darko Stosić pozostaje w KSW. Świetna informacja dla Polaków!

Oprócz dobrej informacji w postaci dalszego zatrudnienia Serba w KSW, dochodzi do nas także konkretna informacja, kiedy Darko Stosić powróci do klatki KSW. Jego walki nie są zbyt częste, jednak kiedy już Darko Stosić trafi na kartę walk KSW, fani tej federacji mogą być pewni tego, że czeka ich bardzo mocny pojedynek.

Dziś wiemy już, że Darko Stosić powróci do klatki KSW w lutym 2024 roku. Jego walka została zaplanowana podczas gali KSW Epic, do której dojdzie już 24 lutego. Dziś jednak nie dostajemy informacji na temat tego, kto zostanie przeciwnikiem Serba. Można jednak spodziewać się, że federacja KSW stanie na wysokości zadania i da mu godnego przeciwnika, z którym dojdzie do prawdziwej wojny w oktagonie!

Czytaj również:  UFC powróci do samego Abu Dhabi!