Dana White potwierdza rozmowy z Conorem McGregorem

Dana White potwierdził, że ma za sobą rozmowę z Conorem McGregorem. Negocjacje w sprawie powrotu Irlandczyka do największej organizacji mieszanych sztuk walki na świecie nadal będą kontynuowane, a sprzyja temu również fakt, że Dana White przebywa blisko byłego mistrza UFC.

To raczej rzadko spotykana sytacja, gdzie prezes Ultimate Fighting Championship i Conor

McGregor przebywają w tym samym kraju. Wyjątek od reguły stanowią tylko wydarzenia organizowane przez największą organizację mieszanych sztuk walki na świecie. W tym wypadku jest jednak inaczej, bo obaj panowie są w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Dokładniej mówiąc, dzieli ich zaledwie około 150 kilometrów, bo Dana White przebywa w Abu Dhabi, zaś Conor McGregor w Dubaju. 

Bez wątpienia tak bliska odległość sprzyja prowadzonym negocjacjom kontraktowym, czy temu, by sfinalizować umowę na powrót Conora McGregora do Ultimate Fighting Championship. Dana White na swoim Instagramie potwierdził, że faktycznie doszło już do rozmów z Conorem McGregorem i że wciąż trwają negocjacje.

Przypomnijmy, że Conor McGregor pozostaje nieaktywny od 10 lipca 2021 roku. Po fatalnej kontuzji odniesionej w pojedynku z Dustinem Poirierem. Irlandczyk domaga się zakontraktowania ponownej walki. Dołączył też do zawodników testowanych przez USADA. Przy tej okazji zamieścił serię zdjęć, na których widać moment z odwiedzin komisarzy mających pobrać od niego próbkę krwi.

Czytaj również:  Wielka zadyma w hotelu przed UFC Austin!