Damian Janikowski broni federacji High League!

Damian Janikowski został zapytany o bieżącą sytuację, związaną z federacją High League. Co ciekawe, Damian Janikowski miał okazję raz walczyć dla tej federacji. Jak okazuje się, Damian Janikowski bardzo żałuje tego, jak toczą się losy federacji i ma nadzieję, że sytuacja rozwiąże się już w najbliższym czasie. Sprawdźcie sami!

Sam Damian Janikowski nie tak dawno brał udział w federacji High League, ponieważ jego walka miała miejsce podczas piątej edycji, która miała miejsce w grudniu, 2022 roku. Można wiec śmiało powiedzieć, że Damian Janikowski nie tak dawno brał udział w wydarzeniu, które dziś jest zablokowane.

Sam zainteresowany komentuje decyzję MSWiA w taki sposób, że zna właścicieli High League i uważa, że są to dobrzy ludzie, którzy nikomu nie zrobili krzywdy. Dodatkowo, Damian Janikowski podkreśla, że właściciele High League dawali zarabiać polskim zawodnikom, dając im możliwość walki, w swojej federacji.

Damian Janikowski nie ma jednak informacji na temat tego, czy środki mogły być transferowane do Czeczenii, na rzecz Kadyrowa. Oczywiście, zawodnik KSW uważa, że jeśli takie coś miało miejsce, jest to w pełni naganne.

Zawodnik KSW stwierdził także, że liczy na szybkie rozwiązanie sytuacji, w postaci założenia nowej spółki, a także możliwości organizacji najbliższego wydarzenia High League 7 i kolejnych edycji gali.  W jego opinii dział prawny ma szansę szybko rozwiązać problem najbliższej gali.

Czytaj również:  Kontrowersje wobec kolejnego ogłoszenia na High League 5!